מנהלות משאבי אנוש ליחצו כאן

קצת עלינו

הצוות של ערוגנית מסור לאדמה ולצמחים. אצלנו בערוגנית כל ירק, פרח או פרי מקבל יחס אישי ומסור, מאז היותו זרע קטנטן, ועד היותו צמח פורח ומלבלב.

לקוחות שעובדים איתנו:

השורשים שלנו

אמיר פלדמן נולד וגדל בכפר סירקין, בן למשפחה שעסקה בחקלאות, גידולי שדה ופרדסים. גינת הירק שבנה לעצמו בחצר ילדותו, היא הזרע שהוביל אותו להקים עסק שיעזור לאנשים להביא את הגינה שלהם לצלחת וכך לזכות בחיבור אמיתי לטבע ולאדמה על אף המציאות האורבנית של ימינו.

האהבות שלנו

 

צוות ערוגנית מגיע למסעדות מובילות בארץ, מקימים ומתחזקים גינות ענק של מאות מטרים בסמוך למסעדה. הגינות עשירות בירקות מיוחדים, מעניקות למטבח את חומרי הגלם המרכיבים את המנות המובחרות ביותר. בנוסף, הצוות שלנו מתמחה בהקמת גינות ירק פרטיות, גינות על גגות, גינות לחברות מרובות עובדים, וגינות במשרדים.

הדורות הבאים

בשנים האחרונות החברה נכנסה לתחום החינוכי. גני ילדים, בתי ספר, ישובים מעורבים ומוסדות טיפוליים מזמינים את שירותי החברה על מנת לקיים שיתוף פעולה מלא מהקמה ועד תחזוקה שוטפת.

החזון

מלבד זאת, אמיר מנהל חווה אורגנית של עשרות דונמים במושב משמרת, ראו את החווה. היום, הוא והצוות ממשיכים להפיץ את המטרה העיקרית של ערוגנית, שהיא החיבור לאדמה ולטבע. יחד, הם חולמים להביא את הירקות המיוחדים ביותר והטעימים ביותר מהגינה לצלחת לכל בית בישראל.

התחילו לאכול את שגידלתם

הצטרפו למאות משפחות וחברות שנהנות מהגינה לצלחת

you are what you eat